Mai trebuie doar 140 LEI pentru a beneficia de transport gratuit

33.70 lei

În stoc

Descriere

Peria Omino Bianco pentru covor și canapea se poate utiliza pe covoare, mochete, covorașe auto, fotolii, scaune, cap de pat, îmbrăcămintea canapelelor, scaune auto etc. Curăță în profunzime și este adaptat tuturor tipurilor de țesături. Elimină murdăria, praful și pământul, întârzie formarea murdăriei și garantează curățenia și igiena pentru o perioadă lungă de timp.

Elimină mirosul de fum, mâncare și animale domestice, lăsând în urmă un parfum proaspăt. Grație formulei de spumă și periei practice, produsul este foarte ușor de utilizat pe toate tipurile de țesături, chiar și pe cele de mari dimensiuni cum sunt covoarele, ori pe suprafețele dificile precum canapelele sau fotoliile.

Instrucțiuni de folosire

• Rupeți sigiliul de garanție ce se află în spatele periei.
  • Agitați bine flaconul și apăsați butonul pentru a distribui spuma pe suprafața de curățat.
  • Frecați cu peria până când spuma intră în țesătură.
  • Lăsați să se usuce.
  • Pentru curățarea covoarelor și a mochetelor aspirați înainte de a aplica spumă pe suprafața de curățat. Lăsați să se usuce după aplicarea spumei și mai aspirați încă o dată.

Atenție

• Deoarece unele țesături se pot decolora, încercați mai întâi produsul pe o porțiune mică, într-o zonă unde nu este foarte vizibil.
  • Nu utilizați produsul pe țesături pe care este specificat faptul că se poate face doar curățarea uscată.
  • Recipient sub presiune.
  • Nu se păstrează sub razele soarelui sau în locuri apropiate de surse de căldură mai mare de 50 grade C.
  • Nu perforați sau ardeți recipientul, nici după golire.
  • Nu vaporizați peste foc.
  • Se păstrează departe de orice sursă de combustie.
  • Nu folosiți produsul când fumați.
  • Utilizați doar în locuri aerisite corespunzător.
  • Evitați să inhalați sau să utilizați produsul în cantitate excesivă și inadecvată.
  • Nu se ține la îndemâna copiilor.
  • Evitați contactul cu ochii.
  • Foarte inflamabil.

Informații suplimentare

Greutate 0.54 kg
Produse de curățenie

Brand

BIO

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.